16 stycznia 2017 roku na specjalne zaproszenie, grupa naszych wychowanków wraz z opiekunami udała się do Rafallo na spotkanie integracyjne zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słubicach.To już 17 takie spotkanie wspominaliśmy nasze początkowe jak się poznawaliśmy i razem przeżywaliśmy borykanie się z naszą codziennością.

Grupa osób niepełnosprawnych z terenu gminy Słubice wraz z rodzicami mogła się nie tylko z nami pobawić przy dźwiękach znanej nam muzyki ale również porozmawiać z osobami pracującymi w naszym Ośrodku.

Pan wójt gminy Słubice podziękował za rok pracy i życzył dobrej zabawy przy dźwiękach piosenek disco polo, którymi jak zwykle kierował pan Łukasz Bartosiak, zabawia nas wiele lat.

Szkoda,że czas tak szybko biegł do zobaczenia za rok.Dziękujemy za tak miłe i zorganizowane przyjęcie oraz za pyszny obiad z deserem.



