Witamy na nowej stronie internetowej Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Bł. Matki Celiny Borzęckiej w Mocarzewie. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszego ośrodka.
Na spotkanie zaprosiła nas p. Maria przypomniała nam symbole wielkiego postu i kolor szat w tym okresie w kościele. Zatrzymała się na cierpieniu Pana Jezusa i naszych postanowieniach.

To już ostatnia dyskoteka i szaleństwa na parkiecie podczas tegorocznego karnawału 2018. Zabawa była wspaniała a przygotowana foto budka cieszyła się dużym powodzeniem .


Ponieważ jutro są Walentynki to posypały świąteczne kartki walentynkowe . Tego wieczoru konkursy miały dużo uczestników . Miłość była widoczna wśród nas
Tegoroczny balik wypadł w tłusty czwartek - słodycze tego dnia można jeść do woli tak było i teraz. Prowadzone konkursy wprowadzały nas w nastrój dobrej zabawy . Dobrze nam znane piosenki zapraszały nas do śpiewu i tańca. Morska scenografia wprowadzała nastrój bardzo świąteczny.

To jeszcze czas kolędowania kiedy s. Kamila wraz z osobami odpowiedzialnymi za to spotkanie zaprosiła nas na salę gimnastyczną aby roztrzygnąć konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną.

Spotkanie o bezpiecznych feriach poprowadziła w tym roku p. Monika Cieślak jako gość specjalny Pani Zima p. Ela Matusiak pomagały im
p. Aneta i p. Kasia.

Przypomniały jak bezpiecznie spędzić wolny czas w domu podczas ferii. Poprowadziły wiele zimowych zabaw.

Nie zabrakło wojny na gazetowe śnieżki , którą wygrali chłopcy. Były też bałwanki,coś słodkiego i życzenia bezpiecznego wypoczynku .
"Integracja jako nieodłączny element życia społecznego ".Pod takim hasłem odbyło się spotkanie 8 stycznia w Rafallo.

Duża grupa dzieci wraz z opiekunami i siostrami udała się na coroczną imprezę integracyjną zorganizowaną przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słubicach.

Świetna zabawa razem z zaproszonymi gośćmi i gospodarzami zapadnie nam głęboko w pamięć a piosenki będziemy nucić jeszcze przez wiele dni.
„Zawsze może być nowe jutro, jeszcze jedna chwila, którą trzeba i można wypełnić Miłością i Dobrem …” do uznania prawdy tego stwierdzenia dojrzewaliśmy podczas tegorocznych przygotowań i wystawienia Jasełek Bożonarodzeniowych. 

16 Grudnia w godzinach popołudniowych kolejny raz mogliśmy doświadczyć dobroci ludzkich serc.




