Witamy na nowej stronie internetowej Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Bł. Matki Celiny Borzęckiej w Mocarzewie. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszego ośrodka.

6 grudzień to strasznie ważny dzień w życiu naszego Ośrodka podobnie jak w życiu wszystkich dzieci . Od rana wszyscy wyglądali przez okna niektórzy nawet się ogolili ale dreszczyk emocji pozostał prawie do wieczora .

Kolejny już raz wyjechaliśmy z naszymi pracami do Orlenu na specjalne zaproszenie pojechaliśmy z p. Basią i p. Anetą . Wiele prac i pomysłów przeniesiemy do naszych świetlic w kolejnych kiermaszach . Teraz tylko pozostaje nam powiedzieć do zobaczenia przed Wielkanocą.

29 listopada to nasza zabawa andrzejkowa . Zaproszeni goście dopisali (odwiedziła nas duża grupa dziewcząt z Załuskowa wraz z panią Anią i naszą panią Edytą .

22 listopada duża grupa dzieci z ośrodka uczestniczyła w urodzinach Pluszowego Misia .To już ósme takie urodziny gdzie wspólnie się bawimy.

Taki tytuł nosił konkurs jesienny w którym udział wziął prawie każdy , wykonując swoją pracę plastyczna o jesieni.

Jak co roku p. Włodek z p. Marcinem i p. Anetą zaprosili nas do udziału w jesiennych zawodach sportowych.

Jak mówi poeta: „Gdzie słyszysz śpiew, tam wstąp, tam dobre serca ludzie mają. Źli ludzie – wierzaj mi, Ci nigdy nie śpiewają...” dlatego my w Mocarzewie spotkaliśmy się 9 listopada w sali gimnastycznej, aby pieśnią, radośnie czcić Polskę i Niepodległość

8 Listopada duża grupa naszych wychowanków i wychowanek wyjechała na koncert z okazji 11 listopada Święta Niepodległości .




