29 październik to dzień w którym sakrament Bierzmowania z rąk księdza biskupa Andrzeja Dziuby przyjęło 17 naszych wychowanek i wychowanków.


Do tego dnia przygotowywali się przez szereg długich prób. Siostra Elwira poświęciła im wiele czasu i wyrozumiałości. Duże zaangażowanie ze strony kadry pozwoliło na podkreślenie ważności tego dnia w życiu każdego chrześcijanina.

Podczas homilii Ks. Biskup zwrócił się do nas w kilku ciepłych słowach wyjaśniając znaczenie tego Sakramentu i dziękując za trud przygotowania tej uroczystości wszystkim opiekunom.

Potem wspólny obiad w gronie naszych bliskich.

Za wasze serce okazane w tym dniu dziękujemy!



