Specjalny Ośrodek Wychowawczy
Zgromadzenia Sióstr 
Zmartwychwstania Pańskiego
im. Bł. Matki Celiny Borzęckiej 
w Mocarzewie

Bł. Matka Celina Borzęcka
   Patronka Ośrodka

Kalendarz wydarzeń
w SOW w Mocarzewie

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Specjalny Ośrodek Wychowawczy

Zgromadzenia Sióstr

Zmartwychwstania Pańskiego

w Mocarzewie

 

Mocarzewo 13

09-540 Sanniki

tel. 24 277-63-92

 

8.06.2013 został zorganizowany rajd rowerowy w ramach programu „sport+rower=integracja”, koordynatorzy projektu p. Natalia Olkowicz i p. Włodzimierz Rączka zgłosili ten rajd do Gazety.pl i został on włączony w akcję „Cała Polska na rowery” w związku z czym gazeta.pl oraz Radio Złote Przeboje objęło patronat nad tym rajdem. Honorowymi patronatami rajdu byli również Wójt Gminy Sanniki p. Gabriel Wieczorek oraz Wójt Gminy Słubice p. Józef Walewski.

Rajd rozpoczął się w Mocarzewie,prowadzili nas funkcjonariusze Policji z Gostynina i Gąbina oraz wspierała Ochotnicza Straż Pożarna ze Słubic na czele z  prezesem, panem Markiem Tarką. Trasa przebiegała głównie na terenie Gminy Słubice w stronę Wisły,

a zakończyła się przy starej szkole w Bończy,gdzie na boisku odbył się pokaz Młodzieżówek Strażackich oraz pokaz ratownictwa przygotowany przez pana Łukasza Fabiańczyka opiekuna Słubickiej Młodzieżówki Strażackiej.

Można tam było posilić się przy grillu, nad którym czuwała pani Katarzyna Milczarek wraz z opiekunami wszystkich Młodzieżówek Strażackich oraz Strażakami z terenu Gminy Słubice.

Za wsparcie i poświęcony czas oraz wzięcie udziału w rajdzie bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy. Bardzo miło było nam, że odpowiedziano na nasze zaproszenie. Szczególnie dziękujemy Panu Dyrektorowi Publicznego Gimnazjum w Sannikach, panu Dariuszowi Wachowiczowi, paniom nauczycielkom ze Szkoły Podstawowej w Sannikach oraz rodzicom naszych wychowanków, jak również okolicznym mieszkańcom i pracownikom naszej Placówki.


Copyright © 2015 Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Mocarzewie. Wykonanie:A.Bedyk. All Rights Reserved.